Blacharstwo

Nasz warsztat od 30 lat specjalizuje się w naprawach blacharsko – lakierniczych. Nasze usługi cechuje wysoka jakość, a przede wszystkim dbałość o szczegóły. Każda naprawa blacharska wykonywana jest wg. najwyższych standardów. Oferujemy naprawy samochodów osobowych wszystkich marek, niezależnie od stopnia zużycia czy też roku produkcji.

Lakiernictwo, polerowanie pojazdów i odświeżanie lakieru

Lakierowanie odbywa się w specjalnej komorze, przez wykwalifikowanych specjalistów. Każdy nasz lakiernik samochodowy ma lata praktyki za sobą … nie dopuszczamy do sytuacji aby ktoś uczył się na Państwa samochodzie. Lakiery dobierane są komputerowo – tak aby były idealnie zgodne z tym który jest na reszcie samochodu. Wszystko to po to aby samochody naprawiane w naszej firmie wyglądały jak w chwili wyjazdu z salonu. Oprócz napraw blacharsko lakierniczych samochodów, zajmujemy się profesjonalnym odświeżaniem i polerowaniem lakieru.

Naprawy bezgotówkowe

Warsztat blacharsko lakierniczy Auto Pyszkiewicz oferuje wszystkie naprawy blacharsko lakiernicze, niezależnie od tego czy szkoda będzie zgłaszana do ubezpieczyciela czy też nie.  Diagnozujemy uszkodzenia. Oferujemy pomoc w załatwianiu formalności związanych z naprawą bezgotówkową. Proponujemy rozliczenia bez gotówkowe ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi. Załatwiamy formalności z każdą firmą ubezpieczeniową. Dzięki temu Klient nie musi inwestować swoich pieniędzy w naprawę auta. Przy naprawie powyżej 3.000 pln – samochód zastępczy gratis !!! Dla stałych klientów atrakcyjne rabaty. Dodatkowo, przez 24 godziny na dobę oferujemy możliwość z holowania uszkodzonego pojazdu. Zadzwoń i zapytaj.

Mechanika pojazdowa

W naszym zakładzie blacharsko-lakierniczym dokonujemy również napraw samochodów w zakresie tzw. „małej” mechaniki. Zapraszamy wszystkich klientów na ekspresowe wymiany:- klocków hamulcowych, – olei, – filtrów- elementów zawieszenia….. i wielu innych.Nasze usługi mechaniczne cechuje fachowość ale co najważniejsze minimalny czas oczekiwania. Udzielamy gwarancję na wykonaną usługę.

Wulkanizacja samochodowa

Nasz zakład blacharsko – lakierniczy dodatkowo świadczy usługi wulkanizacyjne.Zajmujemy się wymianą opon oraz profesjonalnym wyważaniem i serwisem. Dla naszych klientów istnieje możliwość przechowania opon do kolejnej wymiany. Umów się na wizytę