Nasza firma świadczy usługi na wysokim poziomie. Szybko i profesjonalnie zajmujemy się lakierowaniem mebli, lakierowaniem mebli i ich elementów plastikowych. W naszej ofercie jest też lakierowanie blatów, frontów, drzwi meblowych. Gwarantujemy najwyższą jakość, dobre ceny i specjalnie przygotowane dla Państwa rabaty.

Lakierowanie mebli drewnianych

Lakierowanie mebli drewnianych to najlepsza, najtańsza i najszybsza metoda na odnowienie salonu, kuchni lub innego pomieszczenia. Lakierowany mebel wygląda, jak nowy. Dzięki polakierowaniu, meble stają się odporne na ścieranie, zarysowania, uderzania dodatkowo zdobiąc i chroniąc ich powierzchnię. Lakierowanie mebli może odbyć się z zachowaniem widocznego usłojenia lub z ich jednoczesnym barwieniem. 

Lakierowanie mebli z użyciem pistoletu

Lakierowanie mebli i ich elementów plastikowych

Lakierowaniem mebli i ich elementów plastikowych stosowane jest w celu odnowienia zniszczonego mebla lub zmiany wizerunku pomieszczenia. Lakierowanie pozwala zabezpieczyć mebel przed uszkodzeniami wynikłymi z wahania temperatury, wilgoci, uderzeniami lub tłustymi plamami. 

Blaty, fronty, drzwi meblowe

Najczęściej używane w domach blaty, fronty, a także drzwi meblowe szybko niszczą się, pojawiają się ciężkie do usunięcia plamy. Dzięki lakierowaniu blatów, frontów i drzwi meblowych oraz ich zabejcowaniu, stają się one odporne na uderzenia, tłuste plamy i zniszczenia powodowane wilgocią. Dodatkowo mebel w nowym kolorze zdobi i odświeża pomieszczenie.