Prowadząc od 30 lat zakład lakierniczo – blacharski z dumą przyznajemy, że z każdym kolejnym rokiem stajemy się coraz bardziej profesjonalni. Doświadczenie, jakie zdobywamy pozwala nam świadczyć usługi na coraz wyższym poziomie. Niestrudzenie dążymy do perfekcji. Ciągle rosnąca liczba zadowolonych klientów zdaje się potwierdzać wysoki i profesjonalny standard świadczonych usług.

Dla pełnego komfortu klientów, oddając samochód w nasze ręce oferujemy auto zastępcze. Nie martwisz się dzięki temu, jakim środkiem transportu będziesz zmuszony się poruszać w trakcie naprawy, a nasi pracownicy mają tym samym czas, by starannie i dokładnie zając się Twoim autem.

Pragniemy zaoferować Państwu ofertę kompleksową. Zapewniamy również usługi klimatyzacyjne jak np. napełnianie klimatyzacji w samochodach czy naprawy powypadkowe (także bezgotówkowe). Priorytetem naszej firmy jest Państwa wygoda. Dlatego robimy co w naszej mocy, by poszerzać zakres wykonywanych przez nas usług, aby zapewnić Państwu każdy rodzaj pomocy i gwarantować pełną opiekę nad Waszym samochodem.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zadzwoń!