Prowadząc od 30 lat zakład lakierniczo – blacharski z dumą przyznajemy, że z każdym kolejnym rokiem stajemy się coraz bardziej profesjonalni. Doświadczenie, jakie zdobywamy pozwala nam świadczyć usługi lakiernictwa, blacharstwa i mechaniki pojazdowej na coraz wyższym poziomie. Niestrudzenie dążymy do perfekcji. Ciągle rosnąca liczba zadowolonych klientów z dzielnic takich jak Rembertów, Gocławek czy Praga Południe zdaje się potwierdzać wysoki i profesjonalny standard świadczonych usług.

Dla pełnego komfortu klientów, oddając samochód w nasze ręce oferujemy auto zastępcze. Nie martwisz się dzięki temu, jakim środkiem transportu będziesz zmuszony się poruszać w trakcie naprawy, a nasi pracownicy mają tym samym czas, by starannie i dokładnie zając się Twoim autem.

Pragniemy zaoferować Państwu ofertę kompleksową. Zapewniamy również usługi klimatyzacyjne jak np. napełnianie klimatyzacji w samochodach czy naprawy powypadkowe (także bezgotówkowe). Priorytetem naszej firmy jest Państwa wygoda. Dlatego robimy co w naszej mocy, by poszerzać zakres wykonywanych przez nas usług, aby zapewnić Państwu każdy rodzaj pomocy i gwarantować pełną opiekę nad Waszym samochodem.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zadzwoń!